Локомотив (София) стартира годината с успех (видео+снимки)

Отборът на Локомотив (София) записа лесен успех над Оборище. Играчите на Младен Додич победиха с 2:0 “зелените” от Панагюрище. Попаденията реализираха Марио Йорданов (32’) и Божидар Атанасов (69’). Това бе и първа проверка за столичните "железничари".

Първата интересна ситуация в срещата се откри пред Оборище, но Александър Любенов показа класата си, избивайки топката. Последваха добри минути за столичани и логично в 32-ата минута Марио Йорданов откри резултата, след като засече с глава центриране от корнер.

36 Локомотив София - Оборище Панагюрище

В края на първата част Тодор Чаворски опита майсторски шут от дистанция, но опитът му мина встрани от целта.

Второто полувреме отново домакините бяха по-активните на изкуствения терен в Надежда. Второто попадение реализира Божидар Атанасов в 69-ата минута. Таранът се възползва от отлично подаване в наказателното поле на Александър Александров. Това бе и последната интересна ситуация в първата проверка на “червено-черните”.

Следващата контрола на Локо (София) е в събота, 26-и януари, от 14.30 часа срещу Надежда (Доброславци)

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - ОБОРИЩЕ 2:0