Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Славия и Арка не се победиха (видео)

Отборите на Славия и Арка (Гдиня) завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, която се проведе в Алания. Футболистите на Златомир Загорчич изиграха втората си проверка на турска земя. В първия сблъсък "белите" загубиха с 1:2 от Миедж Легница.

Първата интересна ситуация в срещата дойде в 22-ата минута, когато крайният бранител на “белите” Димитър Велковски стреля от пряк свободен удар, но шутът му мина на около метър от целта.

До края на първата част двата тима не успяха да създадат нищо интересно и логично първите 45 минути завършиха без попадения.

Старши треньорът на столичани Златомир Загорчич направи много промени през второто полувреме. Същото направи и наставникът на Арка, който смени целия си състав.

Темпото през втората част спадна. "Белите" демонстрираха стабилна игра в защита, като отбраната на Славия не допусна нито една опастност пред собствената си врата. В атака столичани създадоха малко положения и логично контролната среща завърши при резултат 0:0.

СЛАВИЯ - АРКА 0:0