СПАЛ и Болоня не промениха нищо

Закъсалите СПАЛ и Болоня записаха ново разочарование в италианския шампионат, след като не успяха да се победят в среща от 20-ия кръг. Двубоят завърши 1:1, с което двата тима вече общо нямат успех в калчото от 24 мача насам - 11 за домакините и 13 за гостите. По този начин тимът на Филипо Индзаги не успя да напусне зоната на изпадащите, а СПАЛ е само на 4 точки от нея.

Родриго Паласио откри за Болоня след 24 минути с много хубав изстрел, а при този резултат дойде и краят на полувремето.

Малко след антракта попадение на СПАЛ не беше зачетено след намесата на ВАР. В 64-ата минута обаче Ясмин Куртич майсторски насочи кълбото в мрежата с глава за 1:1.

До края по-близо до успеха бяха "синьо-белите" след изстрел на нападателя им Мирко Антенучи, но Данило изчисти от голлинията.