Салернитана шокира Палермо и Чочев

Отборът на Салернитана хвърли бомбата в 19-ия кръг на италианската Серия Б, след като победи като гост лидера Палермо с Ивайло Чочев в редовете си. Двубоят беше решен в добавеното време, когато Тиаго Касасола вкара за 2:1 в полза на гостите след контраатака и Палермо нямаше време да реагира. Преди това домакините откриха в 17-ата минута чрез Мато Яяло, но допуснаха изравнителен гол в 41-ата, когато се разписа Андре Андерсон. През втората част играта загрубя, което принуди рефера да стане по-строг. Ивайло Чочев, който започна като титуляр и остана до края, получи жълт картон. Въпреки загубата, Палермо остана на върха с 37 точки, докато Салернитана е седми с 27. Второто място е за Бреша с 32, колкото има и третиятПескара.