Кариана победи Марек

Втородивизионният Кариана (Ерден) се наложи над Марек с 2:1 в първия си контролен мач за годината. Срещата се игра на добре подготвения терен в село Склаве и бе ръководена отлично от международния арбитър Ивайло Стоянов с асистенти Мирослав Максимов и Костадин Тановчев. През първата част на срещата символичните домакини Кариана надиграха по всички линии отбора на Марек и съвсем справедливо поведоха в резултата с голове на Димитър Георгиев във 2-ата и 8-ата минути. В 31-ата минута след неудачна намеса на вратаря на Кариана Павел Станев Димитър Владимиров от Марек се възползва от ситуацията и успя да намали на 2:1. Следващата контрола на Кариана ще бъде в събота отново на стадиона в Склаве срещу Вихрен Сандански от 12 часа.