Карачанаков и компания биха лидера в Гърция (видео)

Антон Карачанаков е неговият Панахайки поднесоха голямата изненада в турнира за купата на Гърция. В първа осминафинална среща втородивизионния отбор победи лидера в Суперлигата ПАОК с 2:1. До момента в първенството ПАОК има 13 победи и едно равенство. А грандът от Солун игра в Патра в първия си мач за годината с повечето от звездите си.

Антон Карачанаков влезе в игра в 66-тата минута и раздвижи много играта на отбора си. Бившият нападател на Пирин Благоевград, ЦСКА, Славия и Берое отсъстваше повече от два месеца от терените заради контузия. Бастакос откри резултата в 24-тата минута за домакините, а с много красив гол Карелис след почивката изравни за ПАОК.

Победния гол за Панахайки риализира Лумбардеас в 68-та минута. Срещата реванш е на стадион "Тумба" в Солун на 22-ри януари.