Пресконференция на Цанко Цанков след завръщането от Нова Зеландия

Имаше ли дузпа на Рамос? (видео)

Капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос отново попадна в центъра на вниманието със спорна ситуация в наказателното поле на “белите” в снощния мач с Виляреал (2:2). В 45-ата минута при резултат 2:1 за европейския шампион Саму Чъкуезе падна с искане за дузпа. Имаше контакт между крака на испанския национал и този на нигериеца, но според съдийския анализатор на Marca Андухар Оливер той не е достатъчен за дузпа.
Вицепрезидентът на “жълтите” Хосе Мануел Янеса възропта за нежеланието на рефера да използва ВАР при положението. “Действието на Рамос със Саму в края на първото полувреме трябваше да бъде прегледано с помощта на ВАР. Сигурен съм, че съдията не е видял положението, щом на свири нарушение”, заяви шефът на “подводницата”.
Вижте видео от ситуацията и коментирайте дали това трябваше да е дузпа.