Везенков с минимално участие при победа на Олимпиакос

Олимпиакос победи като гост ПАОК със 78:68 (16:19, 25:16, 14:19, 23:14) в среща от 11-ия кръг на гръцкото първенство по баскетбол за мъже. Българският национал Александър Везенков започна като титуляр, но остана в игра само 3:52 минути. Той спечели една борба, но не успя да се разпише.

Гостите изиграха отлична втора четвърт и на почивката имаха аванс от 41:35, а най-голямата им преднина в мача беше 13 точки при 72:59 4:41 минути преди края. Най-резултатен за Олимпиакос беше Йоргос Принтезис с 19 точки, 9 борби и 6 асистенции, а 17 точки и 13 борби добави Никола Милутинов.

След десетия си успех за сезона Олимпиакос води в класирането с 21 точки актив. Тимът има и едно поражение от началото на сезона. На второ място е Перистери с 20 точки.