Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Чочев и Палермо изпратиха годината с успех

Палермо финишира кампанията си за 2018 година в Серия "Б" по чудесен начин - с три точки в актива си и "суха мрежа". Отборът се наложи с минималното 1:0 над домакина си Читадела в двубой от 18-ия кръг на втория футболен ешелон на Апенините.

С цели 76 минути игра за победителите се отчете българският национал Ивайло Чочев. Той спомогна за запазване спокойствието за състава си в средата на терена, а често спираше и набезите на съперниковите футболисти в половината на собствения си тим. Палермо остава без загуба в три поредни мача в шампионата, като в предходните си два двубоя записа равенства.

Сезар Фалети реши всичко в мача с попадение шест минути след почивката, оформяйки крайното 1:0. Палермо е на върха в класирането, с актив от 37 точки - с цели 5 пред преследвача си Бреша. Читадела е под номер 7 в таблицата с подреждането.