Чочев и Палермо ще посрещнат Коледа на върха

Националът Ивайло Чочев влезе като резерва за Палермо при равенството срещу Специя в 17-ия кръг на Серия "Б". Бившият халф на ЦСКА, който е следен от елитния Аталанта, се появи в 65-ата минута на мястото на Рафал Муравски, а Андрей Гълъбинов не беше в групата на Специя.

Сезар Фалети даде преднина на Палермо в 25-ата минута, но домакините стигнаха до точката с попадение на Елио Карпадоси в 34-ата.

Палермо остава начело в класирането с 31 точки и мач по-малко от втория Лече, който е с 29. Днес бившият отбор на Валери Божинов надви с 3:2 Падуа, а Радослав Цонев остана на пейката. Специя е на десета позиция с 22 точки.