Нюкасъл и Фулъм си разделиха точките

Нюкасъл и Фулъм направиха скучно 0:0 на “Сейнт Джеймсис Парк”. Най-доброто положение за домакините бе през първото полувреме, когато удар с глава на Ласелс се отклони в Митрович и топката мина опасно близо до голлинията. Сръбският нападател имаше шанс в началото, но Дубравка се справи. Двата отбора обаче създадоха много малко възможности за гол.

След почивката “свраките” имаха предимство, а имаха претенции и за дузпа. След удар с глава на Шар топката мина близо до гредата, а изстрел на Митрович бе блокиран от Ласелс.

Фулъм остана на последното място в класирането с актив от 10 точки. Нюкасъл е на пет точки от зоната на изпадащите.