Сан Антонио мина през Минесота след 19 тройки

Сан Антонио победи Минесота със 124:98, а домакините стигнаха до рекордните за сезона 19 тройки в мача. Брин Форбс завърши с 22 точки за победителите, а Марко белинели вкара 17. Сан Антонио печели за седми път в последните осем мача. Андрю Уигинс беше най-резултатен за Минесота с 15 точки. Дерик Роуз не игра през второто полувреме заради болки в левия глезен. Шарлът спечели срещу Детройт с 98:86, Атланта победи Ню Йорк Никс със 114:107, а Чикаго надделя над Орландо с 90:80. Лаури Марканен записа личен рекорд за сезона от 32 точки, а "биковете" постигнаха едва трети успех в последните си 15 мача.Индиана спечели като гост на Бруклин със 114:106, а Виктор Оладипо вкара 14 от своите 26 точки в последната четвърт.