МОЛ Види и Миланов с ценен успех срещу лидера Ференцварош

Отборът на МОЛ Види постигна ценна победа с 2:1 в дербито на 18-ия кръг на унгарското първенство срещу лидера в класирането Ференцварош. Като титуляр за домакините на “МОЛ Арена” започна българският национал Георги Миланов, който остана на терена до 63-ата минута, когато бе заменен от Сцепович.

Домакините първи взеха преднина в мача в 30-ата минута с попадение на Ходжич, но в 37-ата минута гостите изравниха чрез Петряк.

В 66-ата минута Сцепович се превърна в герой за МОЛ Види, реализирайки победното попадение след отличен извеждащ пас на Ковач.

С тази победа МОЛ Види вече има актив от 34 точки на втората позиция и стопи изоставането си от днешния си съперник, който продължава да води в класирането с 39 точки.