Карагарен: Бяхме съсипани след дербито, но имаме сили за първата шестица

Един от най-добрите играчи на Локомотив (Пловдив) Бирсент Карагарен най-накрая се отпуши и беше в основната при победата с 4:0 над Ботев (Враца). 26-годишният футболист вкара първото попадение, а след това асистира и за втория гол на "смърфовете". "Може би бях в дупка. Беше важно да вкарам гол, във всеки мач има положения, но пропускам. Най-важното обаче беше да победим. Нямахме победа от шест мача, но днес се разиграхме и победихме с 4:0, въпреки че първата част беше 0:0. Още първото полувреме изпуснахме положения, но се радвам, че второто полувреме нещата се получиха. Имахме нужда да вкараме първи гол, трябваше да се раздадем на 100%, за да спечелим. Важното е, че излязохме победители. Имаше психологически проблем в тима след шест мача без победа. След като паднахме в дербито с Ботев (Пловдив) бяхме просто съсипани. Единни сме и днес го видяхме.

Мисля, че имаме сили да играем в първата шестица. Имаме колектив и тук всички са добри футболисти, така че вярвам, че можем да сме сред първите шест в края на редовния сезон", сподели Карагарен, който вкара второто си попадение за сезона.