Кристъл Палас излъга Лестър със страхотен гол

Отборът на Кристъл Палас надделя у дома с 1:0 над Лестър в мач от 17-ия кръг на английската Висша лига. Автор на единствения гол в двубоя стана Лука Миливойевич. Сръбският халф опъна мрежата зад Каспер Шмайхел със страхотен изстрел извън наказателното поле в 39-ата минута.

Десетина минути преди гола на "орлите" Джейми Варди реализира попадение за гостите, но то бе отменено заради нарушение в атака, а през втората част “лисиците” бяха близо до 1:1 в някои ситуации, но “орлите” от Лондон в крайна сметка удържаха победата, която е четвърта за тях от началото на сезона.

Столичани са 15-и в класирането с 15 точки, а Лестър е 11-и с 22 точки.