Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Дяков: Трябва да гледаме реално, играхме много силно, но нямахме късмет

Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков обяви след четвъртото поредно равенство в групите на Лига Европа, този път срещу Цюрих (1:1), че разградчани са изиграли много силен мач, но не са имали късмет.

“За нивото на Лудогорец не е добре четвъртото поредно равенство. Искахме повече точки, но това е реалността. Трябва да гледаме реално. Днес надиграхме Цюрих. Надявам се следващата година да се върнем по-силни. Изиграхме много силен мач. Не сме играли несериозно. Нямаха положение. Голът от фаул не го броя. Нямахме и късмет. Надявам се да се подсилим още и другата година да направим по-добра кампания.

Лудогорец има много силни футболисти, които могат да дадат още много.

Основното внимание бе към мачовете в Европа. Сега се концентрираме към вътрешното първенство”, коментира Дяков след равенството, което остави орлите на последно място в групата.

снимка: Иван Йочев, Sportal.bg