Тимът на Хубчев се размина с голяма изненада

Водачът в гръцкото първенство ПАОК продължава да трупа победи. Днес тимът от Солун се наложи трудно с 2:1 над Лариса и има аванс от 7 точки пред втория Атромитос. Христофор Хубчев беше титуляр за гостите, които оказаха сериозна съпротива на "Тумба", но цяло второ полувреме играха с човек по-малко и това се оказа фатално.

Марко Нунич изненадващо откри за Лариса в 36-ата минута, но в добавеното време на първата част Николаос Караникас извърши нарушение в наказателното поле. Защитникът вече имаше жълт картон и беше изгонен, а Александър Прийович реализира дузпата за 1:1.

След почивката натискът на ПАОК стана много силен и в 69-ата минута Чуба Акпом донесе така важните 3 точки на "черно-белите".

По-рано днес Олимпиакос стигна само до 1:1 като гост на Ксанти, а Панатинайкос се провали при визитата си на ОФИ - 1:3.