Здравков: Целта ни е да спечелим двата мача до края на годината

Наставникът на Лудогорец Антони Здравков бе щастлив след днешния успех на "орлите" с 2:0 над Славия. Специалистът остана доволен от представянето на някои футболисти, които до момента през сезона не получаваха достатъчно шансове за изява. Здравков сподели, че Лудогорец ще опита да завърши годината с два успеха - победа в четвъртък срещу Цюрих и успех в неделя срещу Дунав.

"Създадохме положения през първото полувреме, които трябваше да реализираме. Бяхме по-организирани и владеехме топката повече. В нашия отбор има натрупана сериозна умора. Тези мачове са много тежки за момчетата. Позитивите бяха, че дадохме почивка на определени футболисти. Тези, които влязоха, показаха, че имат място в отбора. Шверчок и Кешерю опитаха да играят заедно. И за двамата имаше ситуации и смятам, че се справиха. Трябва да се пробват различни формации, за да се налагат, когато е необходимо. Отборът ще търси престижна победа в последния мач от групата на Лига Европа. Отборът на Славия знае как да играе и да се защитава. В последните минути създадоха няколко положения пред нашата врата. Нашата цел е да спечелим двубоя, който ни предстои в четвъртък, а след това и в неделя. На всеки съперник трябва да се отдаде нужното внимание и уважение”, коментира Здравков.