Треньорът на Верея: ЦСКА ни вкара с едно положение до почивката

Наставникът на Верея Небойша Миличич поздрави футболистите си след минималната загуба (0:1) от ЦСКА-София. Специалистът заяви, че голът на "червените" е паднал с известна доза късмет.

"Не сме доволни от резултата в мача, но сме доволни от начина, по който момчетата се представиха в целия двубой. Опитахме се да създадем някои положения, имахме един голям шанс в началото на мача. Първият шанс за ЦСКА беше гол. Те нямаха други положения през първото полувреме. След почивката се борихме, те нападаха, ние се отбранявахме, нямаше много положения.

Сигурно щеше да е по-различно, ако бяхме вкарали в началото. Със сигурност нямаше нищо да е решено, но щеше да е импулс за нас. ЦСКА е много добър отбор, честитих на играчите ми за играта. Винаги има грешки за головете, имаше известна доза късмет, за да може Тиаго да играе с топката пред вратата. Напоследък тук играем доста по-добре, лошото за нас е, че не играем достатъчно нападателно.

Липсва ни централен нападател, през зимата трябва да вземем такъв футболист. Работи се, водят се преговори, това зависи от други хора, не от мен. Вярвам, че ще успеем да вземем нападател, който да ни реши проблемите в атаката. След мача със Славия ще говорим за тези неща", довери Небойша Миличич след срещата на "Трейс Арена".