Трета поредна победа за Уест Хам (видео)

Уест Хам записа трета поредна победа, след като надделя трудно над Кристъл Палас. “Чуковете” се развихриха след почивката, когато отбелязаха три гола за крайното 3:2. С този успех тимът се изкачи на 10-то място с актив от 21 точки.

Отборът на Рой Ходжсън поведе още в шестата минута, когато Джеймс Макартър реагира най-бързо, след като Томкинс свали топката. Домакините успяха да обърнат мача след почивката, когато изглеждаха коренно различно. Снодграс изравни в началото на втората част с хубав удар, а Хавиер Ернандес изведе Уест Хам напред с третия си гол за последните три мача. Мексиканецът стигна най-бързо до топката, след като Хенеси отби удар на Фелипе Андерсон от фаул.

С красиво изпълнение Андерсон отбеляза шестия си гол от началото на сезона и даде по-сериозен аванс на тима на Пелегрини. Удар с глава на Шлуп намали резултата на 3:2, но гостите не успяха да стигнат до нещо повече до края.

УЕСТ ХАМ - КРИСТЪЛ ПАЛАС 3:2