Несебър се разправи за 18 минути с Добруджа

Отборът на Несебър се разправи само за 18 минути с последния в класирането на Втора професионална лига Добруджа. В двубой от последния, XVII кръг на шампионата футболистите на Николай Жечев стигнаха до пълен обрат и победа с 3:1 като домакин.

Тимът от Черноморието се оказа догонващ в резултата в 57-ата минута, когато Станимир Андонов се разписа. Радостта на “жълто-зелените” обаче трая само 120 секунди. С два гола на Радослав Апостолов (59’, 77’) и Реджеп Халил (70’) футболистите на Несебър стигнаха до ценните три точки.

С тях Несебър събра 20 в актива си и ще зимува на комфортното осмо място, на пет точки от зоната на изпадащите. На другия полюс е съставът на Емил Велев, който е на дъното на таблицата със само 10 точки в актива си. Добруджанци приключват полусезона с 15 поредни мача без победа.