Юта се справи с Хюстън без контузения си център

Дерик Фейвърс вкара 24 точки и взе 10 борби, въпреки че влезе от резервната скамейка, за да помогне на Юта за победа със 118:91 над Хюстън. Джо Ингълс добави 18 точки и 6 борби за “джазмените”, а тимът постигна четвърта победа в последните пет мача и вече има баланс от 12/13.

Гостите от Хюстън отговориха с 15 точки на Джеймс Хардън, докато Крис Пол и Клинт Капела се отличиха с по 12. Както и противниците си, Хюстън също е във втората половина на Западната конференция.

Домакините играха повече от времето без важния си център Руди Гоберт, който беше отстранен от игра едва три минути след началото на второто полувреме. Но въпреки това успяха да откраднат 22 топки и от този елемент да вкарат цели 33 точки.