Лудогорец се справи с Несебър, бразилец с пореден гол за дубъла на "орлите"

Отборът на Лудогорец 2 постигна лесен успех с 4:1 над Несебър в среща от 16-ия кръг на Втора професионална лига. Първото попадение за "орлите" реализира Денислав Александров (27'). Пет минути преди края на първата част Галин Димов изравни, но три минути след подновяването на играта Климентов върна преднината на "зелените". В 64-ата минута бразилският нападател Жуниор Брандао заби поредния си гол във второто ниво на българския футбол, а в края на срещата Ташолов си отбеляза автогол, това бе и последната интересна ситуация в сблъсъка.

В 15-ата минута тимът на Лудогорец първи стигна до удар. Ерол Дост стреля към вратата на Несебър, но Дамянов се намеси и изби топката в ъглов удар. Първото попадение в срещата падна в 27-ата минута. В негов автор се превърна Денислав Александров.

Пет минути преди края на първата част Галин Димов се разписа в мрежата на Даниел Наумов. Три минути след подновяването на играта "орлите" стигнаха до втори гол. Крайният бранител на "зелените" Цветомир Панов намери Ивайло Климентов, който прати коженото кълбо в мрежата на Павел Здравков.

В 64-ата минута Жуниор Брандао заби своя четвърти гол във Втора лига. Младият нападател вече е на две попадения от Денислав Александров, който има шест.

В 77-ата минута Пехливанов опита да върне едно попадение, но ударът му премина встрани от целта. Три минути по-късно Димов отправи мощен шут, но Наумов се справи.

В 83-ата минута резервата Ташолов си отбеляза автогол. Малко преди края на сблъсъка Жак Пехливанов стреля, но отново неточно. Това бе и последната интересна ситуация на стадион "Лудогорец Арена".

ЛУДОГОРЕЦ 2 - НЕСЕБЪР 4:1