Етрополе оглави Група Г в А НВГ

Отборът на Етрополе оглави класирането в група Г от третото ниво в първенството по волейбол при мъжете – А НВГ. Във втория кръг на шампионата волейболистите на Етрополе надиграха като домакини Ерма (Трън) с категоричното 3:0 (25:11, 25:22, 25:10) в местната зала „Чавдар“. Така те и записаха втора поредна победа в своя поток и след трудния успех на старта с 3:2 гейма са първенци с 5 точки.

Първи успех в група Г отбеляза тимът на Локомотив (Червен Бряг), който се наложи на свой терен над Козлодуй с 3:0 (27:25, 25:16, 25:22). След тази победа тимът от Червен бряг излезе на втора позиция, с една победа, една загуба и 4 точки.

Със същия актив една победа, една загуба е и съставът на Козлодуй, но с 3 точки заема трета позиция в таблицата. На последното четвърто място са представителите на Ерма, които са без успех досега.

Програма, резултати и временно класиране в група Г от А НВГ вижте тук.