Струмска слава изненада Поморие

Отборът на Струмска слава победи с 2:0 Поморие в мач от 16-ия кръг на Втора лига. Тимът от Радомир показа, че е много корав съперник за всички в групата и стигна до успеха с две попадения на Борислав Николов. Бранителят откри в 28-ата минута, а в средата на втората част подпечата успеха с второ попадение. В самия край на мача пък домакините останаха с човек по-малко, след като Бекир Расим получи втори жълт картон.

В класирането Струмска слава вече събра 19 точки и вече заема осма позиция. Поморие от своя страна пропусна да се долепи до третия Арда и остава с 24 точки на пето място - на четири от тима от Кърджали.