Без изненада при победителя в Краснодар, без изненада и в резултата (видео)

Краснодар беше напът да се издъни срещу аутсайдера Акхисар, но все пак осъществи обрат от 0:1 до 2:1 и е на крачка от излизане от Група “J” на Лига Европа, в която са още тимовете на Севиля и Стандард (Лиеж). Руснаците се наложиха със същия резултат и при предишните си две домакинства.
Двубоят в Русия имаше и българско участие, тъй като главен съдия беше Ивайло Стоянов с помощници Иво Колев и Георги Дойнов. Допълнителни асистент рефери бяха Волен Чинков и Николай Йорданов, а с ролята на четвърти съдия беше натоварен Петър Джугански.

С победата Краснодар събра 12 точки, но трябва да изчака крайния резултат от дуела между другите два отбора, които започнаха в 22:00 часа. Турският тим пък е без актив и е на дъното.

Независимо от това гостите поведоха чрез бразилеца Сержиньо, който беше точен в 24-ата минута. В 38-ата минута Дмитри Стоцки уцели гредата на вратата на Акхисар.

Обратът стана факт в първите 12 минути на втората част след попадения на Юри Газински и Ари.

След това нямаше индикации, че гостите могат да поднесат изненада, защото превъзходството на Краснодар беше смазващо.