Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Сливнишки герой победи Ботев (Ихтиман) с 3:0 (галерия)

Отборът на Сливнишки герой (Сливница) победи Ботев (Ихтиман) с 3:0 гейма в среща от Висшата волейболна лига за мъже.
"Сливничани" водени от старши треньора Мартин Стоев разбиха своя опонент, като нито за миг не загубиха инициативата в двубоя.

Още в първия гейм те направиха разлика от 10 точки за около 4 минути и бързо спечелиха с 25:13. Младите надежди на домакините водени от своя капитан Ерик Стоев (на 15 години, в тима има още 7 на 15 години, а в останалите 8 волейболисти от отбора най-възрастният е на 21 г.), бяха безкомпромисни и във втората част, печелейки я с 25:20.

Третият гейм бе започнат отново с ударно начало а скоро и затворен с 25:17, карайки се занчително по-опитните си съперници да напуснат с наведени глави терена.

С тази си четвърта победа за сезона, Сливнишки герой има вече 11 точки и се изкачиха на 3-о място в класирането.
СНИМКИ: БИСЕР ТОДОРОВ