Правилно ли беше решението за равенство между Тайсън Фюри и Дионтей Уайлдър?

›› Булевард

Три правила на успеха от Арнолд Шварценегер

„За мен най-лошото е да бъда като всички останали. Ненавиждам това“, казва австрийският и американски бивш професионален културист, актьор, режисьор, предприемач, инвеститор и политик, познат ти от ...

Българските състезатели спечелиха титлите в отворена категория при мъжете и при жените на Европейското първенство по карате киокушин, което се проведе през уикенда в унгарската столица Будапеща, съобщиха за БТА от българската федерация. Златото при мъжете взе Валери Димитров, а при жените шампионка стана Иванка Делева.

За първи път в историята България печели едновременно при мъжете и жените в отворена категория титлите в Европа. Българите завоюваха още 10 медала (1 златен, 1 сребърен и 8 бронзови) при кадетите и младежите до 21 години.

При младежите до 21 години шампион стана Цветан Урумов (категория до 75 кг, кумите), а сребърно отличие взе Николай Смиленов при кадетите до 16 години (категория до 75 кг). На първенството в Будапеща участваха състезатели от общо 25 държави. България завърши на четвърто място в класирането по медали.