Загорчич: Пропускаме много положения (видео)

Наставникът на Славия Златомир Загорчич коментира загубата на тима си с 0:1 от Витоша (Бистрица). Специалистът бе на мнение, че многото пропуски пред вратата на домакините са наклонили везните в полза на "тигрите".

"Не можахме да вкараме гол. Имахме няколко добри ситуации. Вече започнахме да изоставаме с точките. Надявам се да можем да си вкарваме положенията. Опитваме се да играем. Създаваме положения, но пропускаме прекалено много. Да се надяваме в другия мач да вкараме един гол и да си затворим мача. През първото полувреме направихме това, което искаме. През второто полувреме футболистите нарушиха дисциплината. Голът се получи по тази причина. Имаме достатъчно футболисти и не трябва да се оправдаваме с контузени. Всички работят здраво. На моменти показваме добра игра. Виданов от много време не е играл. Не знаем кога ще може да играе. Искаме да играем футбол и да печелим. Няма да се предаваме, излизаме и ще търсим победата", коментира Загорчич.