Невероятно! Вижте какъв ДВОЕН пропуск направи този футболист (видео)

Лесото победи с 1:0 като домакин Танзания в квалификационен мач за Купата на африканските нации, игран в неделя. Лесото спечели с късен гол в 76-ата минута на Нкау Леротоли, но срещата ще се запомни с невероятния двоен пропуск на съотборника му Тумело Кутланг през първото полувреме, когато резултатът все още беше 0:0. Пропуск, който засенчва напълно това, което нападателят на Челси Алваро Мората сътвори в контролата между Испания и Босна и Херцеговина в неделя (ВИЖТЕ ТУК).
Кутланг не успя да накаже разконцентрираната игра на противников защитник, която позволи на футболиста на Лесото да се озове сам срещу вратаря на Танзания. Кутланг първоначално не успя да преодолее стража, но получи шанс за добавка. Кутланг уцели нескопосано топката, но тя все пак се удари в гредата и се върна при него. И тогава последва още по-шокиращ пропуск, след като намиращият се на голлинията играч на Лесото не успя да уцели топката.