Севлиево и Локо (Мездра) не се победиха в отложен мач

В отложен двубой от 9-ия кръг на Северозападната Трета лига Севлиево и гостуващият му Локомотив (Мездра) завършиха наравно 1:1. Стана здрава битка, в която домакините доминираха, но топката попадна първо в тяхната мрежа. Четвърт час след началния съдийски сигнал Кирил Кръстев засече центрираната отдясно топка и даде аванс на „железничарите“. Домакините натиснаха, но Альоша Илиев и Велислав Денчев на два пъти не успяха да изравнят.

Това все пак се случи в 75-ата минута, когато Илиев изпрати топката в мрежата на гостите. Малко след това Локомотив даде две жертви. Вратарят им Веселин Цветковски хвана шут от фаул на Денчев, но падна на терена и бе изнесен със съмнение за разкъсани връзки. При атака на севлиевци пък Димитър Байдаков се откъсна и съперник го спря с нарушение, за което получи червен картон.