Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Локо (Пд) отстъпи на Монтана при юношите до 17 години

Локомотив (Пловдив) U17 претърпя загуба с 2:3 като гост на Монтана в среща от 13-ия кръг на Елитната група. "Черно-белите" откриха в 10-ата минута с гол на Янис Дерменджиев. Седем минути по-късно резултатът бе изравнен след автогол на Божидар Зелямов и грешка на вратаря Ботев. През втората част домакините увеличиха преднината си с гол от 25 метра, като малко преди това Илия Смилянов изпусна дузпа. В 80-ата минута обаче той бе точен, като с диагонален удар прати топката във вратата на Монтана. В 84-ата минута вратарят на Локомотив спаси дузпа на домакините, които в 91-ата минута вкараха победния си трети гол.

СНИМКА: Официален сайт на Локомотив (Пд)