Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

ЦСКА-София вкара три на Дунав при U17

Юношите на ЦСКА-София до 17 години победиха Дунав (Русе) с 3:1 в мач от 13-ия кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

"Червените" поведоха след 90 секунди игра, когато точен беше Митко Митков. Гостите изравниха в 23-ата минута, а четири по-късно Марк-Емилио Папазов се разписа за 2:1. В 65-ата минута гол на Мартин Смоленски беше отменен заради засада, а в добавеното време Даниел Иванов оформи крайното 3:1.

В следващия кръг ЦСКА-СОфия U17 гостува на Локомотив в Пловдив. Срещата ще се играе на 25 ноември (неделя) от 14:00 часа.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Християн Петров (к), Георги Юруков, Кристиян Атанасов, Иван Иванов, Митко Митков, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Емил Пинджуров, Марио Николов, Георги Замфиров, Александър Бучков, Димитър Михайлов, Цветомир Цанев

Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов