Пирин (Разлог) победи в Етрополе с гол в 30-ата секунда

Отборът на Пирин (Разлог) победи драматично с 3:2 Чавдар в Етрополе. Срещата бе от 16-ия кръг на Югозападната трета лига. Двата отбора направиха добър и коректен мач и улесниха топ реферката ни Християна Гутева. Гостите поведоха с гол на Родриго Барони само след 30 секунди игра.

Това е и най-бързият гол за есенния полусезон в групата. Възпитаниците на Христо Джоджов вкараха втория гол в мача в първата минута на второто полувреме чрез Боян Славков. Домакините се вдигнаха на щурм и с голове на Иван Мишев и Симеон Вешев стигнаха до равенство малко преди края на мача. Драмата обаче дойде в последната минута, когато Димитър Падарев донесе нова победа като гост за отбора от Разлог.

Победата на Пирин в Етрополе е много важна, защото бе постигната без куп основни футболисти. Срещата пропусна водещият реализатор на отбора Красимир Шапкаров, на загрявката се контузи Симеон Чакъров, а след 20 минути игра разтежение получи и бранителят Адриан Бачовски. В класирането Пирин е на 4-то място с 33 точки, а Чавдар е 9-ти с 20 точки.