Торонто продължава да затвърждава отличната си форма

Торонто оглави временно класирането в Атлантическата дивизия на Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ), след като победи с 2:1 Анахайм след продължение. Морган Рийли се разписа 1:43 минути след началото на допълнителната част и донесе 28-та точка за канадците, които имат една повече от Тампа Бей и четири от Бъфало.

Торонто е в страхотна форма в последния месец, след като спечели шест от последните си седем мача и остана непобеден в трите двубоя с продължение от началото на редовния сезон. Патрик Марло пък беше автор на попадението в редовното време в мача срещу Анахаймс, а Гарет Спаркс спаси 38 удара за победата. Понтъс Аберг вкара за Патоците и Джон Гибсън отрази 33 удара при третата загуба за отбора в последните четири мача.