Македония измъкна победата срещу десетима от Лихтенщайн

Македония направи сериозна крачка към успеха в Лига "D", група 4 на Лигата на нациите след победа с 2:0 като гост над Лихтенщайн. Така западната ни съседка остава начело в групата кръг преди края и води с три точки пред преследвача Армения.

Резултатът в срещата бе открит в 53-ата минута, а  автор на попадението бе Енис Барди с чудесно изпълнение от фаул. В 90-ата минута Несторовски подпечата победата на своя тим с втори гол.

За успеха на гостите помогна и фактът, че Лихтенщайн игра в намален състав от 50-ата минута, когато Визер получи втори жълт и черевен картон.

Така Македония събра актив от 12 точки и води в класирането в групата. Лихтенщайн пък е на дъното с 3 спечелени точки до момента.