Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Ботев (Враца) и Кариана не се победиха в контрола

Ботев (Враца) и Кариана (Ерден) завършиха наравно 1:1 в контролна среща, играна на осветление на стадион „Христо Ботев”. Домакините започнаха по-активно и до почивката на три пъти нападателят Спас Георгиев изпусна да открие резултата. Бившият футболист на Монтана изпусна и дузпа в 27-ата мин., когато Иван Колев бе спънат в пеналта. За гостите пък пропуск направи Леонел Матадос. Ботев поведе в 52-ата мин, в която Илия Миланов бе точен след центриране от ъглов удар. Четири минути преди края карианци изравниха. Ангел Русев центрира отдясно и Николай Дичев с диагонален шут изпрати топката под гредата за 1:1.

Ботев: Митов, Васев, Миланов, Иванов, Керчев, Михайлов, Вълчев, Стоев, Георгиев, Атанасов, Иван Колев ( Костов, Генов, Ненов, Домовчийски, Василев).

Кариана: Станев, Предов, Г. Илиев, Цв. Иванов, Цолов, Николов, Влдимир Мичев-кап., Цв. Тодоров, Ив. Илиев, Матадос, Ян. Иванов (Бояджиев, Д. Иванов, Русев, Робиньо, Димитров, Бастунов, Дичев, Хр. Илиев).