Верея прегази Локо (ГО) в контрола

Верея победи с 5:1 тима от Втора лига Локомотив (Горна Оряховица) в контролна среща, която се игра на стадиона в Мъглиж. Локомотив откри резултата още във 2-ата минута след дузпа, но след това инициативата бе поета от Верея и старозагорските футболисти вкараха пет гола във вратата на противника си.

Денислав Станчев изравни резултата в 5-ата минута, а до края на полувремето елитният тим направи пълен обрат с гола на датския защитник Емил Йоргенсен в 32-ата минута.
След почивката Верея продължи да доминира на терена и заслужено отбеляза още три гола във вратата на тима от Горна Оряховица. Станислав Маламов вкара два гола в 53-ата и 62-ата минута, а Дино Мартинович фиксира крайното 5:1 в 77-ата минута.