Босна и Херцеговина и Австрия не се победиха

Отворите на Австрия и Босна и Херцеговина не успяха да се победят в среща от Група 3 на Лига В на Лигата на нациите. Двата тима завършиха при 0:0 в доста равностоен двубой. След днешното равенство ситуацията в групата е следната: Босна и Херцеговина ще завърши първо на място с актив от 10 точки., следван от Австрия с 4т., но и мач по-малко. Отборът на Северна Ирландия пък е последен без спечелена точка.

Първият удар по посока една от двете врати дойде в 26-ата минута, когато Един Виска от състава на гостите пробва добър изстрел, спасен от стража Хайнц Линдер. Няколко минути по-късно отново Линдер спаси вратата си след нов удар на Виска. През втората част Един Джеко застраши вратата на Австрия, но стражът Линдер отново показа висота.
Домакините пък отговориха чрез Марко Арнаутович, чийто удар в 61-ата минута бе спасен от Ибрахим Сехич. До края на срещата отново Арнаутович застраши на няколко пъти вратата на гостите, но безуспешно. Така двата тима поделиха точките и не излъчиха победител помежду си.