Юта с най-тежка загуба от 1979 година

Реджи Бълок вкара кош със сирената, а Детройт преодоля пасив от 19 точки и победи като гост Торонто със 106:104 в мач от редовния сезон. Блейк Грифин се отличи с 30 точки и 12 борби, а Реджи Джаксън и Лангстън Галоуей добавиха по 13 за Пистънс.

За Торонто най-резултатен беше Кауи Леонард с 26 точки.

Мемфис направи серия от 15:2 в края на двубоя при успеха над Милуоки със 116:113. За Бъкс това е първо домакинско поражение за сезона. Марк Гасол вкара 29 точки, а Майк Конли - 26 за победителите.

Джими Бътлър игра 33 минути вкара 14 точки при дебюта си за тима на Филаделфия, който загуби като гост от Орландо със 106:111. Терънс Рос вкара тройка за "магьосниците" 8.7 секунди преди сирената.

Отборът на Орландо отбеляза 21 поредни точки в четвъртата част, а Филаделфия нямаше отбелязан кош в последните повече от три и половина минути. Никола Вучевич вкара 30 точки.

Джоел Ембийд направи "трипъл-дабъл" за Филаделфия - 19 точки, 13 борби и 10 асистенции.

Карл-Антъни Тоунс се отличи с 25 точки и 16 борби, а Андрю Уигинс вкара 23 при победата на Минесота над Ню Орлиънс със 107:100.

Далас разгроми Юта с 50 точки разлика - 118:68. Това е най-тежката загуба за "джазмените" от 14 март 1979 година, когато губят с 56 точки от Милуоки - 102:158.

Пол Джордж реализира рекордните за сезона 35 точки при успеха над Оклахома Сити над Ню Йорк Никс със 128:103.

Бостън победи Чикаго със 111:82, а Вашингон надделя над Кливланд със 119:95 и записа трети пореден успех.

Финикс спечели домакинството си на Сан Антонио със 116:96, а Маями победи като гост Бруклин със 120:107.