НБА

Юта с най-тежка загуба от 1979 година

15 ноември 2018 | 11:23 - Обновена
Реджи Бълок вкара кош със сирената, а Детройт преодоля пасив от 19 точки и победи като гост Торонто със 106:104 в мач от редовния сезон. Блейк Грифин се отличи с 30 точки и 12 борби, а Реджи Джаксън и Лангстън Галоуей добавиха по 13 за Пистънс.

За Торонто най-резултатен беше Кауи Леонард с 26 точки.

Мемфис направи серия от 15:2 в края на двубоя при успеха над Милуоки със 116:113. За Бъкс това е първо домакинско поражение за сезона. Марк Гасол вкара 29 точки, а Майк Конли - 26 за победителите.

Джими Бътлър игра 33 минути вкара 14 точки при дебюта си за тима на Филаделфия, който загуби като гост от Орландо със 106:111. Терънс Рос вкара тройка за "магьосниците" 8.7 секунди преди сирената.

Отборът на Орландо отбеляза 21 поредни точки в четвъртата част, а Филаделфия нямаше отбелязан кош в последните повече от три и половина минути. Никола Вучевич вкара 30 точки.

Джоел Ембийд направи "трипъл-дабъл" за Филаделфия - 19 точки, 13 борби и 10 асистенции.

Карл-Антъни Тоунс се отличи с 25 точки и 16 борби, а Андрю Уигинс вкара 23 при победата на Минесота над Ню Орлиънс със 107:100.

Далас разгроми Юта с 50 точки разлика - 118:68. Това е най-тежката загуба за "джазмените" от 14 март 1979 година, когато губят с 56 точки от Милуоки - 102:158.

Пол Джордж реализира рекордните за сезона 35 точки при успеха над Оклахома Сити над Ню Йорк Никс със 128:103.

Бостън победи Чикаго със 111:82, а Вашингон надделя над Кливланд със 119:95 и записа трети пореден успех.

Финикс спечели домакинството си на Сан Антонио със 116:96, а Маями победи като гост Бруклин със 120:107.

15 ноември 2018 | 18:21

Юта май ще сменят треньора. От началото вървят под очакванията, но нешата се влошават. Мирише на бойкот. Рейтинг: 1 2

Торонто
(Гост)
6
отговор
15 ноември 2018 | 13:00

Вчера в последната четвърт имах чувството, че Кейси ни водеше... при него често изпускахме спечелени срещи! На Кауай не му беше вечерта. Очаквам много интересен двубой с Бостън. Рейтинг: 2 1

Raprs fan
(Гост)
5
отговор
15 ноември 2018 | 12:33

То изобщо кво стана тая вечер, кви са тия резултати? Моите паднаха от Детройт, което е доста разочароващо, но поне мача се реши в последната 1 секунда, докато другите резултати са страшно фрапиращи - Далас бие Юта с 50 точки, като Юта не могат и 70 да вкарат, което ми се струва НЕВЪЗМОЖНО на хартия поне, Орландо гази Филаделфия, а Финикс бият Сан Антонио с...20 точки??? Рейтинг: 10 1

15 ноември 2018 | 12:02

Добре бе,как е възможно това,смисъл не си го обяснявам?Това трябва да значи,че тия всяка атака са пропускали,спряли са на едни точки и от там 20 минути без кош ли?не е възможно т'ва Рейтинг: 2 0

15 ноември 2018 | 11:55

Не знам как може да вкараш 68 точки в днешната НБА, и то срещу един от по-слабите отбори.точно такива моменти ме карат да твърдя, за бруталната лимитираност в атака на Джаз - точно двама души имат в целия ростър, които знаят какво е нападение. И то тези двама не ги събирам от две личности, а от трима... Мичъл, който е зелен и все още кисел, че му отнеха заслуженожо МВп от миналата година и Рики Рубио и Ингълс, първият от които може да подава хубаво, а вторият - да стреля. Но двамата не са впечатляващи в атака. Дори когато му върви на Рики, оставя впечатлението, че е късмет. Не е примерно да кажеш като ЛеБрон или Блейк, които си подобриха джъмп шота, дотолкова, че изглежда естествен и не насилстван и късметлийски като влезе.. Ингълс пък е за кеч ен шут, друго не може да прави. Е, как с тази атака си мислихте, че ще свършат втори и че ще са конкурент на Уориърс? Никой не отрича грамотността и сработката в този отбор, но това просто няма да е достатъчно за мега атакуващо-ориентираната НБА. Да, ако додрапат до плейофи ще са по-опасни, но тази година не виждам шматароци като миналагодишните ОКС, които да им се паднат перфектно-перфектно удобнички. Рейтинг: 5 1

15 ноември 2018 | 15:58

Брат, меко казано съм потресен! Като погледнах резултата си помислих че е бъгнал на НБА сайта! То бива, то може ама 22 точки за 24 минути е меко казано срамно. Такъв позор не съм и помислял че може да се случи. Точно мислех че почват да се нагаждат и ще се пооправят и направо с лопатата в челото. Срам и позор! Рейтинг: 7 0

_SSS_
фен на: ---
1
отговор
15 ноември 2018 | 11:52

Какво е станало с Юта верно... 50 точки. Леле майко. И то Далас ... не че ги подценявам, даже си ме кефят, ама все пак. Рейтинг: 8 0

НБА

Розата, която отказва да увехне 01 ноември 2018
“Вярвайте в себе си, дори когато те не го правят”. Това послание отправи Дерик Роуз в профила си в социалната мрeжа Facebook, след като вкара рекордните за кариерата си в НБА 50 точки. Най-младият MVP в ...
Уили Ернангомес: В Испания не само се работи ... 20 август 2017
Баскетболистът на Ню Йорк Никс Уили Ернангомес даде ексклузивно интервю за предаването "Код спорт" по ТВ+. Той играе на позицията център и е един от най-добрите испански национали. Кариерата му започва в Реал (Мадрид), ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.