Витоша U17 с трета поредна победа в Елитната

Талантите на Витоша (Бистрица) до 17 години записаха трети пореден и общо пети успех в Елитната юношеска група. Футболистите на Никола Николов грабнаха в последната минута трите точки при визитата си на Локомотив (Пловдив) в среща от XII кръг на шампионата.

В герой за „тигрите“ се превърна Алекс Йорданов, който бе точен на два пъти в самия край на мача - в 90-ата и 92-ата минута. Победата под тепетата е повече от сладка за селекцията на Ники Николов, след като само преди две години тимът му загуби тежко, с 0:8 сблъсъка с Локомотив.

След повече от сладкия реванш Витоша U17 събра 16 точки и не само че запази деветата си позиция в класирането, но и се изравни с осмия Черно море.