Кошмар на ЦСКА се развихри със страхотни голове! (видео)

Фантастичен мач направи френският нападател Андре-Пиер Жиняк за мексиканския си тим Тигрес при домакинската победа срещу Пуебла с 6:1 в двубой от местната Примера Дивисион. Жиняк, който в България е известен най-вече с попадението си в 96-ата минута срещу ЦСКА като играч на Тулуза преди години, превърна в истински кошмар вечерта за Пуебла. 32-годишният нападател отбеляза 4 гола и асистира за второто попадение на Едуардо Варгас. Чилийският нападател също направи силен мач, като се отчете с два гола и асистенция.

Гостите от Пуебла всъщност отбелязаха първия гол в мача, но явно така само раздразниха лъва (Жиняк). Французинът първо изравни резултата с добавка от близка дистанция, а в края на първата част порази още веднъж противниковата врата с блестящ изстрел от фаул. През второто полувреме Жиняк реализира още две попадения - последните в срещата. Той първо бе точен за 5:1 със страхотен далечен шут, а после оформи крайния резултат, прехвърляйки майсторски от дъгата на наказателното поле вратаря на Пуебла. Класа!