Тевес псува играчите на Бока след мача с Ривър

Аржентинската звезда на Бока Хуниорс Карлос Тевес навика своите съотборници след равенството 2:2 в първия исторически финал на Копа Либертадорес срещу Ривър Плейт. Ветеранът влезе резерва за 20 минути, като в последната минута изведе Дарио Бенедето сам срещу вратаря Армани, но таранът пропусна да донесе победата, след като преди това Искердос си отбеляза автогол за крайния резултат. Реваншът е на 24 ноември на "Монументал", като головете на чужд терен не важат.

Подкрепяни от 50 000 фенове на "Бомбонера", домакините тръгнаха притеснени към съблекалнята след последния съдийски сигнал. Това никак не се хареса на бившия играч на Коринтианс, Уест Хам, Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Ювентус, който побесня и навика своите колеги.

“Хайде, все още не сме умрели, ходете на майка си в п.....а… П...а му майчина, горе главите", крещя Тевес, който заедно с Бенедето е луд фен на "генуезците" от дете.