Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16)

Миньор (Перник) победи Септември (Симитли)

Миньор (Перник) победи Септември (Симитли) с 1:0 и записа шеста победа за сезона. Единствения гол в мача реализира Петър Тончев в 67-та минута, когато с мощен удар от 20 метра прати топката в мрежата. Домакините бяха по-активният отбор, но трудно създаваха голови възможности. Възпитаниците на Спас Стоименов отговориха с шут на Домозетски, но Леонтиев бе на мястото си. Настоятелността на перничани даде резултат в средата на втората част с попадението на Тончев, а три минути по-късно напречната греда помогна на гостите след далечен шут на Ивайло Стоянов. В следващия кръг Миньор гостува на лидера Хебър в събота, а три дни по-рано двата отбора ще се срещнат на неутрален терен в мач от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига.