Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Локо (Русе) и Суворово не се победиха

Локомотив (Русе) завърши наравно 1:1 срещу Суворово в среща от XII кръг на Североизточната трета лига, играна на Градския стадион. Головете паднаха още в началото на първото полувреме, а докрая и двата тима имаха своите шансове, но резултатът остана непроменен.

Гостите се възползваха от моментна лиспа на концентрация в русенската защита и поведоха още в 6-ата минута. Ранният гол стресна „железничарите“ и те заредиха атаки към вратата на противника. След две добри положения изравнителният гол падна в 25-ата минута. Триходова комбинация между Хараланов и Станчев бе завършена блестящо от Мартин Недков за 1:1.

След подновяването на играта през второто полувреме локомотивци стояха много по-добре на терена, но не съумяха да се възползват и да грабнат победата. Суворовци, които са лидери в класирането, също допринесоха да се получи интересен мач за стандартите на Трета лига. Техните опити да изтръгнат трите точки в Русе, обаче, срещнаха твърдия отпор на „железничарската“ защита.