Емо Аргиров поведе Садово към нова победа в Трета лига

В изключително равностоен мач ФК Садово взе своето в битката за оцеляване в Трета лига след минимална победа с 1:0 над гостуващия Левски (Карлово). Победното попадение отбеляза Емил Аргиров в 37-ата минута. Гостите могат да съжаляват за загубата, защото бяха напълно равностойни на терена на градския стадион в Садово.

Мачът беше двуостър, като и двата отбора имаха своите положения. За отбелязване е, че Левски (Карлово) удариха и една греда, а Ивайло Димитров-Шведа, от домакините, имаше много изгодно положение за гол в края на мача, но ударът му мина на сантиметри от гредата. През първото полувреме заради контузия Стоян Здравков-Бащата беше заменен от Стефан Стойчев-Вутата. През второто полувреме в игра след контузия се появи Светослав Асенов на мястото на Емо Стоев-Бадема и набързо натрупа два жълти картона. Асеон получи първия си картон в 85-ата минута, а в 92-ата мин беше изгонен. Пет минути преди това гостите от Карлово бяха останали с човек по-малко пак заради два жълти картона на техен футболист. В края на мача Николай Коев замени Петьо Димитров. След контузия с капитанската лента отново отбора на Садово изведе Атанас Зангаров. Така садовци поеха сериозна глътка въздух в битката за оцеляване в Трета лига.

СНИМКА: ФК Садово