Хасково излъга Атлетик (Куклен) с гол на "златна" резерва

Атлетик (Куклен) загуби с 1:0 гостуването си на новака Хасково-1957 в мач от първенството на Трета лига - Югоизток.

Двубоят се игра без попадение до 80-ата минута, когато резервата на домакините Емрах Юсуф с глава прати топката в мрежата на кукленци. Голмайсторът влезе на терена през второто полувреме, но в самия край излезе предсрочно. След победния гол той свали фанелката си в изблик на радост и съдията Христо Панайотов му показа жълт картон. Емрах Юсуф обаче видя жълтия цвят за втори път за доста кратко време. Със същия бе декориран и играч на гостите, който през цялото време апострофираше съдията, чиито нерви накрая не издържаха.

Оспорваният двубой бе между 6-ия Хасково-1957 и 9-ия Атлетик (Куклен) във временното класиране.