Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Ница победи девет от Ним

Отборът на Ница победи с 1:0 Ним в мач от 13-ия кръг на Лига 1. Домакините имаха ужасно първо полувреме, след като първо Умут Бозок пропусна дузпа още в петата минута, до почивката играчите от Южна Франция останаха с двама души по-малко Фету Мауаса и Лиок Ландре бяха изгонени с червени картони. При това положение Ним имаше твърде малко надежди за нещо през втората част. Ница пък се възползва от ситуацията и в средата на втората част Юсеф Атал вкара с хубав диагонален удар и така донесе успеха на тима си. С победата днес Ница вече е на шесто място с актив от 20 точки. Ним от своя страна е 14-и с 14 точки.

Сент Етиен победи с 2:0 Реймс с попадения на Матийо Дебюши още в първата минута и Уахби Хазри малко преди почивката. “Зелените” са пети с 23 точки, докато гостите остават със 17 на девето място.

Амиен изненада Тулуза с 1:0 като гост. Алексис Блен бе точен в средата на първата част и донесе успеха на си. Амиен вече е с 13 точки на 16-о място и диша по-спокойно над чертата. Тулуза пък е с една по-малко на 15-о място.