Хубчев с 90 минути при победа на Лариса

Българският защитник Христофор Хубчев игра пълни 90 минути за Лариса при успеха с 2:0 над Янина в дербито на Тесалия от 10-ия кръг на гръцкото първенство. Това е трета победа за Лариса, които събират 11 точки и се изкачват на 10-о място. Янина остава на 13-о място със 7 точки. Начело е ПАОК с 23, който утре приема Панетоликос, пред Атромитос с 21.

За Хубчев, който не допусна грешки на левия фланг на защитата, това е осми мач за сезона, от които седем пъти е бил титуляр. След нулево първо полувреме домакините стигнаха до победата с два гола през втората част. Никос Голиас откри резултата в 50-ата минута, а в 76-ата минута Милош Делетич удвои след пас на Радомир Милосавлевич.